Суд виніс вироки неповнолітнім, причетним до вбивства у Німеччині українських підлітків-баскетболістів

Суд виніс вироки для чотирьох неповнолітніх, причетних до вбивства у Німеччині українських підлітків-баскетболістів

https://i.lb.ua/052/20/674ee6ea8de41.png

Фото: Artem Neba, скріншот

Через юний вік обвинувачених суд проходив у закритому режимі. Підлітки відбуватимуть покарання в колонії для неповнолітніх

Двоє з обвинувачених засуджені до восьми з половиною років ув’язнення, а ще двоє – до десяти років.

Німецький суд засудив до тривалого ув’язнення чотирьох неповнолітніх, причетних до вбивства двох українських підлітків-баскетболістів у в лютому цього року в Обергаузені,  повідомляє Радіо Свобода з посиланням на мовників RB24 та WDR

Ксенофобського мотиву у вчиненні злочину суд не знайшов. Спочатку прокуратура припустила, що на спортсменів напали через те, що вони приїхали з України. Як зауважує телерадіомовник WDR, двоє із засуджених мають німецьке та двоє сирійське громадянство.

Мовник зазначає, що у вироках фігурують і інші злочини, обвинувачення були відомі поліції за вчинення насильницьких злочинів.

Вироки ще не набрали законної сили. Адвокати підсудних оголосили апеляцію.

У Німеччині внаслідок нападу 10 лютого загинув 17-річний український баскетболіст юнацької збірної України Володимир Єрмаков, а його друг Артем Козаченко тривалий час перебував у реанімації. Однак він помер у лікарні.

Хлопці приїхали до Німеччини, рятуючись від повномасштабної війни Росії проти України. Тут вони грали за молодіжну баскетбольну команду ART Giants (U-19) з Дюссельдорфа. За повідомленням поліції міста Ессен, 12 лютого затримали першого підозрюваного у нападі. Ним виявився 15-річний підліток, який раніше потрапляв у поле зору правоохоронців. За кілька днів німецькі правоохоронці затримали ще трьох підозрюваних.

www.radiosvoboda.org/a/news-nimechchyna-sud-tyurma-vbyvstvo-ukrayinski-pidlitky/33224870.html

Сообщение Суд виніс вироки неповнолітнім, причетним до вбивства у Німеччині українських підлітків-баскетболістів появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top