Супермаркет виділив одну годину на закупки пенсіонерам

Велика мережа супермаркетів «АТБ» ввела нововведення для своїх клієнтів. В першу чергу зміни стосуються людей похилого віку.

Як відомо пенсіонери входять до найбільшої групи ризику захворювання на коронавірус. Керівники мережі «АТБ» прийняли рішення, що оптимальним буде для людей похилого віку ввести додатковий регламентний час.

Пенсіонерів обслуговуватимуть з 9:00 до 10:00 (одну годину). В цей проміжок часу інші вікові категорії не можуть скуповуватись.

«Щодня, на період карантину, з 9:00 до 10:00 ранку, магазини мережі «АТБ» чекають пенсіонерів і людей похилого віку для здійснення безпечних покупок. Керівництво мережі закликає всіх своїх покупців поставитися з розумінням до таких нововведень, і вибрати для себе інший час для відвідування магазинів «АТБ», щоб надати пенсіонерам без зайвих ризиків для здоров’я і черг зробити необхідні покупки», – повідомляється на сайті мережі.

Покупців просять ставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Нагадаємо, що в «АТБ» значно підвищилися ціни після введення карантину, менеджери магазину сказали, що ростимуть й далі.

Сообщение Супермаркет виділив одну годину на закупки пенсіонерам появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/supermarket-vidiliv-odnu-godinu-na-zakupki-pensioneram.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top