Світло, газ і вода: що буде з тарифами з 1 травня в Україні

Ціни на електроенергію, газ та воду для більшості побутових споживачів у травні 2024 року не будуть підвищуватися.

Електроенергія Ціни залишаються незмінними для більшості домогосподарств.За словами заступниці міністра енергетики, Світлани Гринчук, збільшення тарифів можливе, але поки що рішення не прийнято.

Вартість електроенергії становить 2,64 грн за кВт•год, ціна зафіксована з червня 2023 року.

Газ Річний тариф від «Нафтогазу» закінчується в кінці квітня, але зміни не плануються.Тариф на травень.Ціна залишиться 7,96 грн за кубометр для клієнтів «Нафтогазу». Інші постачальники пропонують ціни в діапазоні від 7,7 до 9,90 грн за кубометр. Вода Можливе підвищення у маленьких містах: В окремих містах можуть підвищити ціни на водопостачання, іноді на 40%.Стабільні тарифи для великих міст: У великих містах, зокрема у Києві, заборонено підвищувати ціни на водопостачання у травні.Планування змін тарифів: Заплановано підвищення тарифів на воду з квітня і липня, проте велике підвищення у Києві затримано до рішення НКРЕКП.

Додаткова інформація

В Україні скасовано мораторій на нарахування пені та штрафів за несплату ЖКП, що може призвести до примусового стягнення боргів у травні.

Ці оновлення демонструють стабільність в цінах на електроенергію та газ, тоді як зміни в тарифах на воду залежать від конкретних місцевих політик і ситуацій. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/svitlo-gaz-i-voda-shho-bude-z-tarifami-z-1-travnya-v-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top