Світові ЗМІ оприлюднили інформацію про офшори Зеленського

Фільм-розслідування «Офшор 95», журналісти агентства «Слідство.Інфо» підготували на основі масштабного витоку даних Pandora Papers. Фільм розповсюджують на відеохостингу Youtube, через те що жоден телеканал фільм не взяв.

Фільм журналістів «Слідство.Інфо» розповідає про таємниці офшорного бізнесу президента України Володимира Зеленського та грошах олігарха Ігоря Коломойського. Він є частиною міжнародного проєкту Pandora Papers, який містить 2,94 терабайта фінансових даних. Автори міжнародного розслідування Pandora Papers заявляють про розсекречення офшорів в більш ніж 100 мільярдерів, 35 світових лідерів, включаючи і чинних президентів, а також в 300 міністрів, суддів, мерів та інших держслужбовців.

При дослідженні документів, журналісти виявили, що президент України Володимир Зеленський і його соратники могли бути причетні до переведення 40 млн. доларів від структур, пов’язаних з олігархом Ігорем Коломойським. Треба зазначити, що справа Приватбанку в Україні за влади Зеленського не розслідується.

Читайте також: В Запоріжжі планують скасувати масові заходи на Покрову

Источник: https://forpost.media/novosti/svitovi-zmi-opryliudnyly-informatsiiu-pro-ofshory-zelenskoho.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top