Свій більш ніж піввіковий ювілей відзначив Запорізький фотоклуб

Створений ще у 60-х роках минулого століття, на сьогодні він налічує понад сто учасників, серед яких заслужені фотографи України та члени міжнародної федерації фотомистецтв.

І сьогодні, на честь ювілею фотоклубу, запорізькі митці демонструють на своїх фотознімках життя у всіх його проявах та щирі емоції. Будні звичайних людей — основна тема цих робіт, тут портрети, натюрморти, авангардні знімки та фотографії-пошуки. Свої знімки для експозиції надали 50 фотографів, і кожен обрав по дві найулюбленіші роботи.

На сьогодні фотоклуб, створений ще у 60-х роках минулого століття налічує понад 100 учасників, серед яких заслужені фотографи України та члени міжнародної федерації фотомистецтв.

Як і протягом усіх 55 років, гостей виставки зустрічає голова фотоклубу Олег Бурбовський. Сьогодні він не лише керує роботою клубу та організовує усі експозиції, а й продовжує активно працювати. На виставці — дві його нещодавно створені роботи: осінній етюд і портрет Олександра Пилишенка, господаря реабілітаційного центру для хижих тварин у Василівці, та його улюблениці-левиці.

Побачити кращі роботи митців Запорізького фотоклубу зможе кожен охочий, виставка працюватиме до 12 січня.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/svij-bilsh-nizh-pivvikovij-yuvilej-vidznachiv-zaporizkij-fotoklub/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top