Своєчасне виявлення онкозахворювань у запоріжців знаходиться на незадовільному рівні

Своєчасне виявлення онкологічних захворювань у мешканців Запорізької області знаходиться на незадовільному рівні та складає лише 30%.

Таку цифру оприлюднив очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко під час візіту у Запорізький регіональний протипухлинний центр.

«Ситуація зі своєчасним виявленням онкологічних захворювань на території області знаходиться на незадовільному рівні та складає лише 30%! Доручаю за рахунок ресурсів медичного закладу розробити програму онкоскрининга (комплексне обстеження пацієнтів, зокрема спрямоване на виявлення та схильність до онкозахворювань) та забезпечити комплексну діагностику військових, ВПО та інших мешканців області. Своєчасне виявлення хвороби — перший шлях до її подолання», — наголосив Малашко.

До речі, наразі у Запорізькому регіональному протипухлинному центрі встановлено сучасний комп’ютерний томограф, який може виявити практично всі види патології та буде використовуватися для діагностики широкого спектра захворювань, зокрема онкологічних.

Нагадаємо, армія нацистської росії зазнає великих втрат, тому намагається мобілізувати до свого війська жителів тимчасово окупованих територій Запорізької області. Так, в Енергодарі окупаційна влада створила «призовну комісію». Загарбники планують мобілізувати чоловіків 1996–2005 років народження, аби компенсувати втрати на полі бою.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/svoiechasne-vyiavlennia-onkozakhvoriuvan-u-zaporizhtsiv-znakhodytsia-na-nezadovilnomu-rivni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top