Так і не дочекався допомоги: на Запоріжжі медики залишили померати хлопця

6 жовтня хлопець з рідиною у легенях був доставлений каретою швидкої допомоги в міську лікарню № 1, але так і не дочекався медичної допомоги. Повідомляє “РИА- М”.

Як розповідає сестра чоловіка, у нього був рак легенів, від якого він проходив лікування.

Вранці йому стало погано і родичі викликали швидку. Лікар оглянув пацієнта і запропонував госпіталізацію, так як було необхідно відкачати рідину, що скупчилася в легенях. Приблизно о 9.30 чоловіка доставили до приймального покою першої міськлікарні.

Чоловіка взяли у відділення терапії, провели рентген і залишили в палаті чекати лікаря. Але хворому ставало все гірше, а на допомогу ніхто так і не прийшов. В результаті, через дві години пацієнт помер.

Дівчина написала в поліцію заяву про ненадання медичної допомоги. Вона збирається домагатися справедливості і покарання для медиків, які не діяли у критичній ситуації.

При цьому родичі померлого не хочуть проводити розтини, так як він страждав на онкологічне захворювання.

У першій міській лікарні відповідну довідку видавати відмовляються, а відділенні онкології не можуть, так як пацієнт помер не у них.

Але, якщо заяву в поліції прийнято, правоохоронці зобов’язані протягом доби внести відомості та почати перевірку. І, в межах розслідування, проведення розтину буде необхідно для судово-медичної експертизи.

Сообщение Так і не дочекався допомоги: на Запоріжжі медики залишили померати хлопця появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/tak-i-ne-dochekavsja-dopomogi-na-zaporizhzhi-mediki-zalishili-pomerati-hlopcja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top