Талановиті маленькі спортсмени у Запоріжжі відпочиватимуть на морі за бюджетні кошти

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту запорізької облдержадміністрації, на виконання Плану заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей у Запорізькій області протягом 2019-2021 років, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, путівками забезпечено 61 спортсмена з обласного інтернату спортивного профілю та 191 спортсмена з 15 спортивних шкіл, які фінансуються з обласного бюджету.

З метою оздоровлення талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань Запорізькою спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернатом  спортивного профілю був проведений аукціон. За його результатами  переможцем торгів став ТОВ «Меотида ЛТД» у м. Приморськ, у якого було закуплено 252 путівки на загальну суму 2 586 100 грн.

Загалом у цьому році у Запорізькій області оздоровлення й відпочинок за бюджетний кошт забезпечать для 51 тисячі дітей пільгових категорій.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/talanoviti-malenki-sportsmeni-u-zaporizhzhi-vidpochivatimut-na-mori-za-bjudzhetni-koshti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top