«Танці на трунах загиблих героїв», – реакція запоріжців на рішення Зеленського про інспекцію бойовиками українських позицій

На сайті Офісу Президента України з‘явилося повідомлення про засідання Тристоронньої контактної групи, яке прийняло рішення про «спільне інспектування «представниками сторін» в районі населеного пункту Шуми», біля якого обіцяв обстрілювати Пушилін.

Перспектива співробітництва влади з російськими бойовиками викликала резонанс в суспільстві. Сьогодні представники проукраїнських сил по всій країні вийдуть на акції протесту. В Запоріжжі акція відбудеться на Майдані Героїв ( біля будівлі ЗОДА) о 19:00.

«Спільне інспектування» з терористами стало ТОП-темою запорізького фейсбуку.

Тобто Україна вже визнає так зване “ДНР”?, – задається питанням нардеп восьмого скликання , голова Запорізького осередку «Європейської Солідарності» Ігор Артюшенко .

Офіцер запасу, блогер Валерій Прозапас називає рішення Зеленського «точкою неповернення»

А волонтер Олена Ярошенко – «танцями на трунах загиблих героїв»

Журналіст Віктор Дерев’янко  бачить в діях Зеленського державну зраду.

Блогер Дмитро Завгородній уявив, як відбуватиметься «інспекція»

Партієць «Європейської Солідарності» Дмитро Траілін вказав на її наслідки

Волонтерка Надія Мороз закликає ЗСУ відреагувати на ситуацію

А  Світлана Манюта задається питанням, яке сьогодні турбує значну частину українців.

P.S. Щойно в ЗМІ з’явилась інформація, що в ОП скасувапли інспекцію. В разі, якщо вона достовірна, то цілком ймовірно, що таке рішення було прийняте саме через бурхливу реакцію українців.
Чекаємо на офіційне підтвердження

Сообщение «Танці на трунах загиблих героїв», – реакція запоріжців на рішення Зеленського про інспекцію бойовиками українських позицій появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%80%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b8/tanci-na-trunah-zagiblih-geroiv-reakcija-zaporizhciv-na-rishennja-zelenskogo-pro-inspekciju-bojovikami-ukrainskih-pozicij.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top