Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.В Запорожской области выздоровевший после COVID-19 протоирей принимал поздравления с…Розыгрыш тендера от лесхоза организовала представительница семейных фирм его директораЗапорожский апелляционный суд существенно смягчил наказание за нахождение без маскиФестиваль онлайн: в Запорожье в декабре пройдет неделя документального кино…Особого ажиотажа из-за «черной пятницы» в Запорожье не было —…Близкая Минько и Федорову фирма отремонтирует проспект в Кирилловке за…Запорожцам рассказали об обновлённых ценах на новогодние ёлки и сосныЗапорізькі баскетболісти готуються до чергової сутички на майданчикуВ запертой квартире оказался маленький ребенок без взрослых: запорожские спасатели…В Запорожье управление соцзащиты заказало почти три тысячи новогодних подарков

«Танок на кістках загиблих героїв Небесної Сотні», – Ігор Артюшенко про обшуки у національному музеї Революції Гідності

Сьогодні, 20 листопада, у прямому ефірі телеканалу «Еспресо» обговорювали тему, яка стосується обшуку у національному музеї Революції Гідності напередодні «Дня Гідності і Свободи».

До дискусії долучився голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» народний депутат України VIII скликання Ігор Артюшенко.

«Можна було б казати, що проблеми навколо музею Революції Гідності не політичні, якби Портнов та канали Медведчука штучно не роздмухували цю тему і не акцентували увагу саме на музеї. Бо необхідно розслідувати саме роботу генпідрядника та прокурорів, які арештували земельну ділянку під музеєм, а не діяльність музею, який всі ці роки в прямому сенсі виживає», – сказав Ігор Артюшенко.

На думку народний депутат України VIII скликання, це цілеспрямована тактика останнього року, коли відбувається дискредитація ветеранського та волонтерського рухів, проєвропейського вектора країни та патріотичного духу в цілому.

«При цьому влада або підіграє цій тактиці, або на стільки імпотентна, що не здатна протидіяти. Я б залишив прокурорам та адвокатам сам процес слідства, але вбачаю, що це є спланована медійна атака з використанням силових структур та прокуратури», – зазначив Ігор Артюшенко.

Сообщение «Танок на кістках загиблих героїв Небесної Сотні», – Ігор Артюшенко про обшуки у національному музеї Революції Гідності появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/tanok-na-kistkah-zagiblih-geroiv-nebesnoi-sotni-igor-artjushenko-pro-obshuki-u-nacionalnomu-muzei-revoljucii-gidnosti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top