Терор містян, не видача «гуманітарки» й примус до підпису «контрактів» з рф: обстановка у Запорізькій області 

Росіяни ведуть терор проти мешканців Мелітопольського району. Про це повідомили Сили оборони Запорізького краю. Через російських терористів гуманітарний вантаж не потрапляє до мешканців. Видача необхідних медикаментів блокується. В людей вже майже немає ліків, продуктів й коштів на рахунках.

У Веселівській, Кирилівській, Якимівській, Новобогданівській та інших громадах російські загарбники зривають українські прапори аби масово зламати дух та віру в українську державу.

До Енергодар приїхала ціла команда брехунів-пропагандистів з ерефії. Вони планують знімати дешеве кіно про нібито повну перемогу на Запорізькій АЕС. Наші атомники вчергове відмовились з ними співпрацювати й говорити на камеру.

У Токмаку окупанти примушують медперсонал місцевих закладів охорони здоров’я підписувати так звані “контракти” на роботу з міністерством охорони здоров’я рф.

Источник: https://subbota.ua/news/174476/teror-mistyan-ne-vidacha-gumanitarki-j-primus-do-pidpisu-kontraktiv-z-rf-obstanovka-u-zaporizkij-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top