Ти потрібен. В яких сферах внутрішньо переміщені особи знаходять роботу

Триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

Впродовж січня-вересня 2023 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебували 2575 внутрішньо переміщених осіб, із них 1948 мали статус безробітного.

Працевлаштовано з початку року 549 внутрішньо переміщених осіб, із них 28 осіб працевлаштовані після проходження навчання за сприянням служби зайнятості, 9 внутрішньо переміщених осіб отримали мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу.

Більшість внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу в сферах:

переробної промисловості (110 осіб) за посадами: інженер, майстер, токар, слюсар з механоскладальних робіт, електрогазозварник;оптової та роздрібної торгівлі (92 особи) за посадами: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, продавець-консультант, менеджери (управителі) оптової торгівлі, із збуту;державного управління й оборони та обов’язкового соціального
страхування (31 особа) – за посадами: соціальний працівник, бухгалтер, стрілець, охоронник; Фахівці медичної сфери та освіти змогли знайти роботу за досвідом роботи у відповідних галузях:охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (43 особи) за посадами: сестра медична (брат медичний), молодша медична сестра;освіти (27 осіб) за посадами: вчитель закладу загальної середньої освіти.Крім того, 17 безробітних знайшли роботу в сфері – сільського, лісового та рибного господарства.

Фахівці центрів зайнятості плідно співпрацювали у напрямку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб як з великими ринкоутворюючими підприємствами, так і з невеликими приватними. Найбільше внутрішньо переміщених осіб працевлаштовано до:

АТ «Мотор Січ» – 37ТОВ «Апельмон Прайм» – 18ТОВ «АТБ-Маркет» — 12ТОВ «Омега» — 11ПАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» – 8 та ін.

«На сьогодні у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 1400 актуальних вакансій. Розмір заробітної плати в заявлених вакансіях коливається від 6700 до 35000 грн.

Найбільш затребувані фахівці з найвищими зарплатами:

30 – 35 тисяч гривень на місяць пропонують водіям автотранспортних засобів, головному юристу, менеджерам;

від 20 тисяч гривень на місяць пропонують слюсарям з ремонту колісних транспортних засобів, інженерам та лікарям;

серед інших високооплачуваних вакансій можна виділити такі: бухгалтер, економіст.

Зберігається тенденція щодо найбільш затребуваних вакансій робітничих професій таких, як: електромонтер, слюсар, електрогазозварник тощо» — роз’яснює директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на нашому Телеграм. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ti-potriben-v-yakih-sferah-vnutrishno-peremishheni-osobi-znahodyat-robotu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top