Тіла закатованих мирних мешканців виявили на ТОТ Запорізької області

Так вороги на окупованих територіях почали готуватися до майбутніх президентських виборів у Росії: посилюють терор і проводять зачистки цивільного населення.

У тимчасово окупованій Михайлівці Запорізької області знайшли закатованими чотирьох місцевих мешканців, саме з посилення терору і зачисток цивільних окупанти почали підготовку до майбутніх президентських виборів у РФ, розповів у телемарафоні міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Так, у Михайлівці останній місяць був наджорсткий: викрадення спочатку чоловіків, а потім і загалом людей. На цьому тижні в Михайлівці в посадці знайшли чотирьох закатованих мешканців. Саме це і є методами підготовки РФ до виборів: фільтрація і зачистка населення та підготовка до повної фальсифікації», — сказав Федоров.

Мер Мелітополя додав, що росіяни ще сильніше проводять фільтрацію серед цивільного населення, обмежують доступ до будь-якої інформації, крім того, вони вже почали набирати так званих волонтерів, яких збираються відправляти на «навчання» в РФ, аби готуватися до майбутньої фальсифікації на виборах.

Раніше повідомлялося, що в Мелітополі та на всій тимчасово окуповані території Запорізької області активно діє український партизанський рух спротиву. Так, у Мелітополі у ніч на 20 жовтня українські партизани підірвали автомобіль російських мародерів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/tila-zakatovanykh-myrnykh-meshkantsiv-vyiavyly-na-tot-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top