Тиснява, чисте небо і питання без відповідей: як проходить візит Зеленського до Запоріжжя

Сьогодні в Запоріжжі перебуває президент Володимир Зеленський. Першою локацією візиту стала гребля ДніпроГЕС, де проводяться ремонтні роботи.» На зустріч з гарантом запрошували акредитованих журналістів, однак поставити питання представникам ЗМІ змоги не дали.

Як повідомляє кореспондент Forpost, який перебуває на місці подій, Зеленського щільно обступила охорона, перешкоджаючи тим самим спробам журналістів поспілкуватися з президентом.

В той час соцмережі вже заполонили іронічні пости стосовно чистого неба над Запоріжжям. Традиційно, в день візиту державних осіб диму та смогу над містом стає значно менше. «Користувачі припустили, що очисні фільтри, які повинні працювати постійно, керівництво заводів вмикає тільки в особливі дні. На прохання прокоментувати наглядне зменшення викидів над Запоріжжям в день візиту президента, міський голова Володимир Буряк заявив, що певно сьогодні «так вітер дме».

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/tisnjava-chiste-nebo-i-pitannja-bez-vidpovidej-jak-prohodit-vizit-zelenskogo-do-zaporizhzhja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top