Тисяча вакансій: українцям пропонують роботу на відновленні країни

В Україні з’явився новий веб-сайт для пошуку вакансій у галузі відновлення та транспорту, і його назва — «Робота та відновлення».

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, передає «Акцент».

На цьому ресурсі доступні пропозиції від роботодавців, залучених до відновлення територій та інфраструктури України, зокрема в сферах транспорту, зв’язку, будівництва та загального відновлення.

«Ці вакансії надають можливості для безкоштовного навчання, перекваліфікації та проживання, що особливо важливо для внутрішньо переміщених осіб», — підкреслюють у відомстві.

Міністерство пояснює, що на сайті існують фільтри та інструменти сортування, щоб користувачі могли вибирати вакансії за галуззю, місцезнаходженням чи роботодавцем.

Крім того, портал містить не лише актуальні пропозиції, а й рекомендації щодо ефективного пошуку роботи та відповіді на питання, пов’язані з працевлаштуванням.

«Наразі сайт налічує понад тисячу вакансій, які регулярно оновлюються», — додає прес-служба. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Останні новини щодо відновлення зв’язку «Київстар» на ранок 14 грудняЯкі надбавки за віком отримують пенсіонери: відповіді з гарячої лінії Пенсійного фонду Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/tisyacha-vakansij-ukrayintsyam-proponuyut-robotu-na-vidnovlenni-krayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top