Токмак роблять безпечним містом

У межах проекту “Безпечне місто” на освітлення Токмака цьогоріч планують витратити більше 1 мільйона гривень, з яких 600 тисяч виділять з місцевого бюджету. У місті встановлюють сучасні ліхтарі. Вони дозволяють не тільки покращити якість освітлення вулиць, а й зекономити кошти бюджету. Безпека руху на дорозі – ще одна складова проекту “Безпечне місто”. Оновлені дорожні знаки, облаштовані пішохідні переходи – пріоритетний напрямок роботи. У вересні у Токмаку запрацював пілотний проект “Безпека в освіті”. По периметру школи номер 2 встановили систему відеоспостереження, в будівлі – датчики руху.

Наразі, кажуть активісти Партії Порядок, на вулицях Токмака встановлені 23 камери відеоспостереження. Днями в одному з мікрорайонів запрацюють іще 14.

Активісти Партії Порядок кажуть — проекти, які роблять життя мешканців Токмака безпечнішим і комфротнішим — продовжуються.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/tokmak-robljat-bezpechnim-mistom/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=tokmak-robljat-bezpechnim-mistom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top