ТОП-5 секс-іграшок для нових вражень: чек-лист від Orgasm Toys

Щоб інтимне життя не ставало сірим та буденним, важливо його урізноманітнювати. Один з найефективніших методів як це зробити – використовувати секс-іграшки.

Вони можуть:

підвищити гостроту відчуттів та оргазмів;
внести різноманітність у інтимне життя пари;
стати чудовим інструментом для самопізнання.

Щоб вам було легше обрати свою першу іграшку, фахівці магазину Оргазм тойс підготували невеликий гайд.

Секс-іграшки, які варто спробувати
1. Вібратори

Це найбільш популярні секс-іграшки після класичних фалоімітаторів. Відповідно вони мають і найширший асортимент. Існують як прості моделі на батарейках з одним режимом роботи, так і вібратори з регулюванням швидкості та типів вібрацій. Також вібратори відрізняються за зоною стимуляції: є внутрішні, зовнішні і комбіновані. Деякі моделі мають спеціальні насадки для точечного стимулювання клітора або точки G.

2. Анальні іграшки

Анальні іграшки будуть чудовим вибором для тих, хто хоче розширити свої сексуальні горизонти. Найчастіше вони зустрічаються у формі пробок або кульок. Залежно від бажань клієнта, ці вироби є різного розміру, можуть бути з вібрацією чи без. Анальні іграшки зазвичай виготовляються з гладких матеріалів, щоб їх було комфортно та безпечно використовувати.

3. Вакуумні стимулятори

Завдяки вакуумним технологіям такі стимулятори створюють відчуття смоктання або погладжування, імітуючи оральні ласки. Також можна обирати режим роботи – з вібрацією чи без.

4. Ерекційні кільця

Ерекційні кільця призначені для надягання на основу пеніса. Вони створюють легкий стискаючий ефект, тим самим обмежують відтік крові і підсилюють ерекцію. Ви можете обрати кільця з різними рівнями гнучкості та стиснення, а також з додатковими функціями. Зокрема, з вібрацією, яка надає додаткову стимуляцію обом партнерам.

5. БДСМ-аксесуари

Це широкий спектр продуктів, від наручників та масок до пліток і кляпів. Їх зазвичай використовують для рольових ігор. Зокрема, щоб додати в інтимні стосунки елементи домінування та підкорення. У секс-шопах БДСМ-аксесуари зазвичай виробляються з міцних, але м’яких матеріалів, щоб в пориві пристрасті випадково не травмуватись.

Як зазначають у Оргазм тойс, при виборі першої іграшки покладайтесь на свої бажання та інтуїцію. Якщо вам щось спало на думку і хочеться спробувати – пробуйте. Єдина порада, якщо ви лише розпочинаєте свої експерименти з інтимними товарами, обирайте іграшки невеликого розміру та з менш інтенсивними режимами роботи.

Источник: https://golos.zp.ua/stati/261741/top-5-seks-igrashok-dlja-novih-vrazhen-chek-list-vid-orgasm-toys

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top