ТОП-5 відео 22-го травня

Зберегти довкілля

Останнім часом біологічне різноманіття акваторії Азовського моря знизилось, у першу чергу через людську діяльність. На найвищому державному рівні вирішили боротися з проблемою, створили на території новий гідрологічний заказник.

У Запоріжжі завершується реконструкція міського пляжу

Підрядники запевнили мера, що не дивлячись на купи будівельного сміття і техніки, що зараз працює на пляжі, роботи в рамках першої хвилі реконструкції встигнуть завершити в строк, і з 1 червня пляж відкриють.

Як приготувати салат Цезар в домашніх умовах?

Салат Ромен-Цезар виходить легким, але ситним. Завдяки тому, що використовується мінімальна кількість олії (знову ж таки – лайфхак), цю страву можна їсти хоч щодня. Тим паче, що салат Цезар вже давно та впевнено займає перше місце за кількістю замовлень у ресторанах України. Як виявилось, ніяких проблем з приготуванням салату Цезар у домашніх умовах нема!

Садиба Попова чекає на туристівУ садибі Попова розмірковують, як зробити пам’ятку історії 18 сторіччя привабливішою для туристів. Небайдужі мешканці та історики переконані, що пам’ятці, з якої розпочалася історія Василівки, повинні приділяти більше уваги.

Іду на ти. Яніна Соколова

Яніна Соколова — українська телеведуча та акторка. Має дві освіти: психолог та актор театру і кіно. З 2004 року займається акторською кар’єрою. Знімається в кіно та знімає своє, служить у «Вільному театрі» та театрі «Дах». Працює ведучою найрейтинговішої передачі 5 каналу — “Рандеву з Яніною Соколовою” та засновниця Ютуб-каналу «Вечер с Яниной Соколовой». Сьогодні Яніна на своїй сторінці на Фейсбук розповіла, що сім місяців тому вона дізналася, що хвора на онкологію. Які проекти запоріжанка втілювала протягом цього страшного періоду та взагалі, яка вона у житті поза роботою? Відповіді у інтерв’ю

Источник: https://tv5.zp.ua/news/top-5-video-22-go-travnya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top