Традиція добра: Новорічній Акції «Рінат Ахметов – Дітям» виповнюється 20 років

Акція з’явилася 16 листопада 2001 року, коли Рінат Ахметов і його друг, відомий композитор Ігор Крутой вперше зустрілися з дітьми з інтернатів та дитячих будинків. Тепер це наймасштабніша в Україні традиція добра і особистої участі в житті дітей. Привітання з Днем ​​святого Миколая та Новим роком щорічно отримують близько 100 тисяч дітлахів. Це хлопчики і дівчатка, які одержували допомогу за проєктами і програмами Фонду Ріната Ахметова і діти з інтернатів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

«Всі вони мріють так само, як ми, про достойне життя, гідну сім’ю, гідне майбутнє, гідну роботу. А наше завдання –допомогти їм стати гідними людьми», – так сказав засновник Акції, Засновник Фонду Рінат Ахметов.

В рамках Акції, крім особистих зустрічей з дітьми та традиційних новорічних подарунків, допомогу Фонду було надано більш ніж 50 дитячим будинкам сімейного типу. Їхнівихованці отримали нові іграшки, одяг, медикаменти, а також психологічну підтримку та необхідне лікування. Також Рінат Ахметов допоміг з придбанням будинків, поліпшенням житлових умов, ремонтом житла, у вирішенні побутових проблем дитячих будинків сімейного типу. За 20 років його допомогу отримали 500 сімей.

З Акції народився і проєкт «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей відомих і успішних людей з вихованцями інтернатів. Мета проєкту –допомогти дітям, які залишилися без батьківського піклування, розкрити в собі таланти, що дозволять їм бути успішними і щасливими. Амбасадори Фонду – зірки телеканалу «Україна», а також відомі письменники йартисти – своїм прикладом показують дітлахам, позбавленим батьківського тепла, і дітям з особливими потребами, що досягти поставленої мети – реально. З грудня 2018 року 10 амбасадорiв Фонду Ріната Ахметова провели 41 мотиваційну зустріч в 9 інтернатних установах Донецької області, на яких побували більш ніж 1000 дiтей.

Цього року Акція теж відбудеться. Її подробиці поки тримають у секреті, але відомо, що привітання від Ріната Ахметова одержать близько 100 тисяч дітей, в тому числі вихованці 29 інтернатів та 100 дитячих будинків сімейного типу. Тільки за останні шість років учасниками Акції стали близько 700 тисяч дітей.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/tradicija-dobra-novorichnij-akcii-rinat-ahmetov-ditjam-vipovnjuietsja-20-rokiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=tradicija-dobra-novorichnij-akcii-rinat-ahmetov-ditjam-vipovnjuietsja-20-rokiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top