Транспорт у Запоріжжі обробляють хлоровмісним розчином

У Запоріжжі в умовах «червоної» зони карантину продовжується санітарна обробка громадського транспорту. Перед випуском на лінію салони автобусів обробляють спеціальним розчином.

У Запоріжжі проводяться перевірки за дотриманням карантинних обмежень автоперевізниками, які надають послуги на міських маршрутах. Як вони проводять дезінфекцію салонів автобусів перед виходом їх на лінію, перевірили представники управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради й Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

Перевіряючі переконалися, що автопідприємства продовжують проводити дезінфекцію салонів автобусів. Методом обприскування хлоровмісним розчином «Санітаб» обробляються всі поверхні в салонах автобусів із механічною обробкою поручнів, керма та панелі приладів.

Також всім водіям, які перевозять пасажирів на міських маршрутах загального користування, при проходженні передрейсових та післярейсових медичних оглядів вимірюється температура тіла.

Карантинні перевірки автоперевізників будуть продовжуватися й надалі.

Також на водіїв введена обов’язкова вакцинація. Всі водії мають 100% щепитися. На сьогодні півень охоплення щепленням водіїв становить майже 60%.

Источник: https://forpost.media/novosti/transport-u-zaporizhzhi-obrobliaiut-khlorovmisnym-rozchynom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top