Третій візит за 1,5 місяця. Кулеба летить до Брюсселя перед самітом ЄС

Міністр закордоних справ України Дмитро Кулеба відвідає Брюссель з робочим візитом 11 та 12 грудня.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу МЗС.

Кулеба візьме участь в засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС. Зокрема, він приділить ключову увагу ухваленню 14-15 грудня Європейською Радою рішення про початок переговорів про вступ України до ЄС.
У МЗС зазначили, що важливою темою на засіданні стане залучення нової військової допомоги для України та спільне виробництво зброї, боєприпасів, військової техніки та іншого обладнання.
Кулеба також візьме участь в міністерському засіданні Східного Партнерства, ключовою темою якого стане діяльність ініціативи в 2024 році з метою просування європейської інтеграції її учасників.
Міністр під час візиту також візьме участь в засіданні Ради міністрів закордонних справ ГУАМ, а також проведе двосторонні зустрічі із колегами-міністрами закордонних справ.
Візит Кулеби до Брюсселю
Останній візит Кулеби до Бельгії відбувся наприкінці листопада. Він брав участь у першому засіданні Ради Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ.
Також напочатку листопада Кулеба відвідав Брюссель, де провів переговори із міністром закордонних справ Бельгії Аджею Лабіб.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/262502/tretij-vizit-za-1-5-misjacja-kuleba-letit-do-brjusselja-pered-samitom-ies

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top