Три області України потрапили в “червону” зону: Запорізька все ще в “помаранчевій” – інфографіка

МОЗ оновило показники захворювання на коронавірусну інфекцію в різних регіонах України.

Згідно з новою статистикою МОЗ, в “червоній” зоні знаходяться Івано-Франківська, Житомирська і Чернівецька області.

В “помаранчеву” зону потрапили Запорізька, Вінницька, Донецька, Закарпатська,
Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська області.

Решта регіонів залишаються “жовтими” – м. Київ, Волинська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

При цьому станом на 2 березня в Україні показник госпіталізацій перевищено в шести областях – в Івано-Франківській (142,5 на 100 тисяч населення при нормі 60), Вінницькій (99,9), Чернівецькій (90,5), Закарпатській (90 , 4), Житомирській (77,7) і Миколаївській (61,8) областях.

Епідпоріг перевищено в семи областях: Донецькій (121,8%), Житомирській 120,1%), Закарпатській (124,6%), Запорізькій (104,9%), Івано-Франківській (215,2%), Сумській ( 104,4%) та Тернопільській (127,0%).

Нагадаємо, за останню добу лікарі зареєстрували 219 нових випадків захворювання на COVID-19 в Запорізькому регіоні. Серед них: 15 дітей та 6 медичних працівників. Одужали 209 пацієнтів, 11 людей – померли.

Читайте також: В МОЗ України повідомили, чому заборонили розголошувати інформацію про вакцину від COVID-19

Сообщение Три області України потрапили в “червону” зону: Запорізька все ще в “помаранчевій” – інфографіка появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/tri-oblasti-ukraini-potrapili-v-chervonu-zonu-zaporizka-vse-shhe-v-pomaranchevij-infografika.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top