21 вересня російські війська завдали 624 удари по Запорізькій області. Ворог застосував авіацію, дрони-камікадзе, реактивні системи залпового вогню та артилерію.
Найбільший удар прийшовся на обласний центр: з 04:23 до 06:07 окупанти скинули 10 авіабомб ФАБ з УМПК. Унаслідок цього загинули дві жінки та чоловік, поранення отримали 16-річний і 20-річний хлопці.
Пошкоджено приватні будинки, об’єкти інфраструктури та автостоянку вантажного транспорту, де згоріли п’ять автівок.
Впродовж доби також під вогнем перебували: Кушугум, Осетрівка, Юрківка, Плавні, Гуляйполе, Оріхів, Щербаки, Новоданилівка, Ольгівське, Мала Токмачка, Чарівне, Новоандріївка, Преображенка та Білогір’я.





Поліцейські зареєстрували щонайменше шість повідомлень про руйнування інфраструктури й транспорту. На місцях працювали слідчі, криміналісти, вибухотехніки, рятувальники та медики.
The post Троє загиблих та двоє поранених: поліція показала як виглядає Запоріжжя після обстрілу (ФОТО) first appeared on Портал Акцент.


