Турецька компанія проводить антикорозійну обробку металоконструкцій нового мосту в Запоріжжі (ФОТО)

Паралельно робітники готують спеціальне гідравлічне обладнання для викочування секцій прогонової будови по пірсу.

В Службі автомобільних доріг вирішили показати яку работу співробітники турецької компанії Onur Taahhut вже встигли виконати. Для цього порівняли 2 етапи будівництва з різницею майже в 2 місяці.

Перший етап робіт був присвячений укрупненню секцій прогонової будови на двох наявних стапелях. На другому етапі мостобудівники підготували елементи до монтажу для конструкції третьої секції прогонової будови.

Фото: zp.ukravtodor.gov.ua

Повідомляється, що зараз підрядна компанія продовжує роботи по укрупненню секцій прогонової будови для верхової сторони вантового мосту. Робітники збирають необхідні конструкції та проводять антикорозійну обробку металу. Паралельно готують спеціальне гідравлічне обладнання для викочування секцій прогонової будови по пірсу, для транспортування краном, до споруди № 10.

Після того, як секції прогонові будови будуть доставлені в монтаж, на звільнених стапелях почнуть укрупнювати конструкції наступних секцій прогонової будови з елементів, що вже зібрані на будмайданчику, – вказано у повідомленні САД.

Зазначимо, що для будівництва мостових переходів через Дніпро і Старий Дніпро залучать найпотужніший у Європі турецький плавучий кран LK-600. Його завдання – транспортувати секції мосту від будівельного майданчика в районі Кривої Бухти. Плавкран “Захарій” вже прибув до Запоріжжя, а в соцмережах з’явилось відео, на якому змоделювали як саме будуть збирати міст. За попередніми даними він буде одним з найвищих в Україні, адже висота пілонів, які його триматимуть – 166 метрів.

Читайте також: Як в Запоріжжі проходить будівництво другої частини нового мосту (ФОТО)

Сообщение Турецька компанія проводить антикорозійну обробку металоконструкцій нового мосту в Запоріжжі (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/turecka-kompanija-provodit-antikorozijnu-obrobku-metalokonstrukcij-novogo-mostu-v-zaporizhzhi-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top