Тварини у зоопарку тимчасово окупованого міста у Запорізькій області чекають відвідувачів

Мелітопольський зоопарк «Страусина ферма» чекає відвідувачів із сусідніх міст та сіл

«На даний момент ваше відвідування – це найкраща підтримка зоопарку». Так написано на сторінці у «Фейсбук» Мелітопольського зоопарку «Страусина ферма».  Зрозуміло, що війна війною, а тварини хочуть їсти. Зоопарки ж живуть коштом проданих квитків.

На сторінці «Страусиної ферми» розміщено багато нових відео з милими вихованцями зоопарку. Публікуємо деякі з них.

-Запрошуємо всіх відвідати зоопарк та підтримати тварин. Ми працюємо щодня, без вихідних, без перерв, з 8.00 до 17.00. З собою можна приносити частування для тварин — овочі та фрукти або придбати на місці, — повідомляють у «Страусиній фермі».

Квитки: з 7 до 14 років — 100 грн, дорослий – 150 грн (можна на карту).

Вхід для дітей до 7 років (звичайно, у супроводі дорослого) — безкоштовно.

«Індустріалка» писала, що у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області відновив роботу зоопарк «Сафарі». Там теж зазначають, що своїм відвідуванням ви допомагаєте вижити тваринам.

А у тимчасово окупованій Василівці Центр реабілітації тварин (зоопарк) приймав відвідувачів практично весь час війни.  У Василівському зоопарку зробили безкоштовний вхід для всіх, до закінчення війни. У подяку за підтримку, бо центр тримається за рахунок допомоги небайдужих людей. Звичайно, запорожці туди поїхати не зможуть, але можуть жителі прилеглих населених пунктів.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у запорізькому ботанічному саду з’явилися нові мешканці. У тимчасовому невеликому зоохостелі ботсаду оселилися кошеня Наомі та папуга Тихон.

Читайте також: Українські військові та пухнастики — фото, які підіймають настрій.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Тварини у зоопарку тимчасово окупованого міста у Запорізькій області чекають відвідувачів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/tvarini-u-zooparku-timchasovo-okupovanogo-mista-u-zaporizkiy-oblasti-chekayut-vidviduvachiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top