У 2019 році головний акцент у Запорiжжi буде зроблений на розвиток комунального електротранспорту

Підключення приватних перевізників до системи GPS—моніторингу громадського транспорту, відкриття маршруту на Хортицю та впровадження системи безготівкової оплати проїзду. Ці питання обговорювали на нараді під головуванням міського голови Запоріжжя Володимира Буряка.

Останнім часом розвитку комунального транспорту в Запоріжжі приділяли чимало уваги. За три роки було придбано 95 великих автобусів, які вже працюють на 7-ми маршрутах. Три тижні тому відкрили новий — 39-й маршрут, який поєднав Хортицький район та центр. Зараз його обслуговують вже 12 комфортних автобусів.

У березні планують відкрити ще 2 нових маршрути: №29 (від вул. Фінальної до 4-го Південного мкрн) та №86 (від комбінату «Запоріжсталь» до вул. Футбольної). Втім, головний акцент в розвитку комунального транспорту цього року буде зроблений не на автобуси.

Тролейбуси, які приїдуть з країн ЄС, розраховані на 130 пасажирів.

А нові тролейбуси, з автономним ходом, зможуть проїжджати без приєднання до мережі до 30 км.

Буде продовжуватись також робота по встановленню GPS-датчиків. 40 транспортних засобів приватних перевізників вже готові приєднатися до мережі слідкування. Крім того, у місті триває робота по впровадженню автоматизованої системи оплати проїзду в комунальному транспорті.

Автоматизована система розрахунку особлива актуальна в умовах монетизації пільг, зазначив Володимир Буряк.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-2019-rotsi-golovnij-aktsent-u-zaporizhzhi-bude-zroblenij-na-rozvitok-komunalnogo-elektrotransportu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top