У 2020 році Метінвест направив на виплату стипендій кращим запорізьким студентам 5,4 млн гривень

Метінвест підтримує студентів вишів, що навчаються на I-IV курсах, а також здобувають ступінь магістра, і які показують високі результати в навчанні, залучені в мотиваційні проєкти компанії і добре зарекомендували себе при проходженні практики на запорізьких підприємствах Метінвесту. Сумарно в 2020 році на виплати стипендій кращим запорізьким студентам Метінвест направив 5,4 млн гривень.

Також в рамках чинного меморандуму, на базі відділу розвитку персоналу «Запоріжсталі» для майбутніх фахівців організовані тренінги, які з березня 2020 року у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції переформатовані у вебінари.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Метінвест оголосив про старт студентського кейс-чемпіонату M.studentchamp, який вперше за час свого проведення охопить міста присутності компанії: Запоріжжя, Маріуполь, Авдіївку, Кривий Ріг та Кам’янське. На учасників чекають не тільки цінні призи, а й унікальна можливість швидкого професійного розвитку в Компанії. Подати заявку на змагання всі охочі можуть на сайті проєкту.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-2020-roci-metinvest-napraviv-na-viplatu-stipendij-krashhim-zaporizkim-studentam-5-4-mln-griven/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-2020-roci-metinvest-napraviv-na-viplatu-stipendij-krashhim-zaporizkim-studentam-5-4-mln-griven

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top