У 29-му турі гандбольної Суперліги в Запоріжжі зустрілися місцевий “ЗНТУ-ЗАБ” і “ЗТР-Буревісник”

Також через травму був відсутній голкіпер Рудольф Бородай. Його замінив Олександр Білий, який теж гідно обороняв ворота. Рахунок на першій хвилині відкрив гравець “ЗТР-Буревісника” Ігор Одиноков. На це миттєво відреагували “забівці” і зрівняли рахунок.

Протягом перших п’яти хвилин команди йшли майже нога в ногу, проте “забівці” активно намагалися нав’язати свою гру і зламати бойовий настрій суперника. Номінальні господарі намагались не відпускати суперника далеко у рахунку. Але це було надто складно. “ЗНТУ-ЗАБ” просто танком рухався вперед. Відставши на чотири м’ячі, “Буревісник” провів три вдалі атаки і майже зрівняв рахунок на 13-ій хвилині — 8:7. Підлеглі Ростислава Ланевича на цей ривок відповіли своїми атаками і знову відірвались на три м’ячі. Підсумок першого тайму — 19:13 попереду підопічні Ростислава Ланевича.

Якщо в першому таймі команда Олександра Рєзанова намагалась боротись, то вже на початку другої половини зустрічі інтригу було вбито. “ЗТР-Буревісник” зарано опустив руки. Гравці втомилися, а замінити їх було ніким.

На 44-ій хвилині матчу “забівці” встановили перевагу “+10”. Результат матчу був вирішений і Ростислав Ланевич дав змогу пограти найближчим резервістам. Від вдалого першого тайму “ЗТР-Буревісника” не залишилось ані сліду наприкінці гри. Фінальний рахунок — 40:26 на користь “ЗНТУ-ЗАБ”.

В інших матчах 29 туру “Мотор” розібрався зі “Львовом” 43:23, а “ЗТР” з “Донбасом” 33:23. В Одеському дербі успіх відсвяткував “Портовик” 28:26. У турнірній таблиці “ЗТР” лишається першим, але у Мотора три гри в запасі. Бронзову сходинку міцно утримує “ЗНТУ-ЗАБ”.