У Бердянську лікарні переповнені пораненими російськими військовими

Російські нацисти продовжують зазнавати втрат на Запоріжжі.

У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області в результаті вогневого ураження підрозділів ворога, місцеві медичні заклади переповнені пораненими російськими окупантами.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, з гінекологічного відділення лікарні Бердянську виписали усіх пацієнток та розмістили 30 поранених росіян.  В хірургічному та ЛОР відділенях розмістили 80 важкопоранених нацистів з московії.

Нагадаємо, з території запорізького «Музею техніки Богуслаєва» прибирають військові експонати. Не виключено, що на їхній демонтаж також вплинуло рішення суду накласти арешт на все майно затриманого за підозрою в колаборації з росією Богуслаєва.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2022 року рашисти заявили, що в Запоріжжі посеред міста розмістили вогньову точку. Ця інформація стосувалась парка Перемоги. Тоді міська влада прийняла рішення демонтувати експонати. Проте мешканців Запоріжжя це заспокоїло не остаточно, адже в сусідньому районі міста розташовується «Музей техніки Богуслаєва» з аналогічною експозицією військової техніки. Проте ані галас в мережі, ані скарги не принесли жодних результатів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-berdiansku-likarni-perepovneni-poranenymy-rosiyskymy-viyskovymy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top