У Бердянську окупанти видають нові перепустки: причина

Триває терор російських військ та спецслужб проти мирних мешканців тимчасово окупованої частини Запорізького краю: фізичний, моральний, економічний, політичний.

До 1 квітня жителі тимчасово окупованого Бердянська мають отримати нові перепустки від рашистів для переміщення по зайнятих територіях Запорізької області.

Як повідомили у Генштабі ЗСУ, перепустки можна буде отримати в міській комендатурі окупантів лише після успішного проходження фільтрації. Окремо видаватимуть перепустки на людей і на транспортні засоби.

Як раніше повідомляв «Форпост», скоріш за все український контрнаступ буде в напрямку Бердянська та Мелітополя. Про це в ефірі Radio NV розповів військовий експерт Павло Нарожний та пояснив, що саме це зумовлює.

«Для нас дуже важливий порт Бердянська — це вихід на Азовське море, можливість робити якісь операції в Азовському морі, можливість атакувати Кримський міст із двох боків», — вважає Нарожний. Також, за його словами, одним з найголовніших пунктів є Енергодар і атомна електростанція, яка важлива для нашої енергетичної інфраструктури та для безпеки країни.

Не менш важливим є просування до сусіднього з Бердянськом Мелітополя, адже місто знаходиться на перетині двох автомобільних доріг і в нього заходить залізнична гілка. Звільнений Мелітополь означає, що все угруповання, яке знаходиться в Херсонській області до перешийка, мабуть, до Джанкоя, буде відрізане від ліній постачання, які йдуть через Маріуполь і Мелітополь.

«Якщо говорити про можливий контрнаступ, то реальний строк цього наступу — після сезону дощів, після березня, коли підсохне ґрунт. Це, мабуть, середина квітня — початок травня. Коли ми наситимо танками, артилерійськими системами наші Збройні сили, тоді ми зможемо атакувати. Крім того, зараз формуються декілька військових частин, які з’являться приблизно через півтора-два місяці», — підсумовує експерт.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-berdiansku-okupanty-vydaiut-novi-perepustky-prychyna.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top