У Бердянську окупанти забирають порожні квартири й роблять реєстр «безхазяйного» житла

Місцеві повідомляють, що у Бердянську окупанти роблять повний реєстр «безхазяйного» житла. І якщо раніше здебільшого це були поодинокі випадки, зараз, скоріш за все, це торкнеться усіх.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Бердянськ Сьогодні.

Одразу у декількох великих будинках Бердянська на квартирах розвісили оголошення. Усе житло, власники яких у десятиденний строк не принесуть до окупантів оригінали документів, додадуть до реєстру «безхазяйного» майна.

Потім у це житло будуть заселяти військових або «роздавати» тим, кому на думку окупантів воно потрібно. Списки порожніх квартир до окупаційної адміністрації подають голови ОСББ або керуючі компанії.

Є варіант не їхати до окупації, а передати довіреність на житло через знайомих. Довіреності окупанти приймають тільки ті, що оформлені або у рф, або у консульствах рф. Якщо у квартирі живуть не власники, а квартиранти або родичі, квартира також визнається безхазяйним майном, — йдеться в повідомленні.

Аналогічна ситуація у всіх окупованих населених пунктах Запорізької області. Усюди колаборанти запевняють, що роблять усе згідно з законодавством. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ховаються за цивільними та залучають дітей: на Запоріжжі окупанти анонсували збірку бойових БПЛА Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-berdyansku-okupanti-zabirayut-porozhni-kvartiri-j-roblyat-reyestr-bezhazyajnogo-zhitla/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top