У Бердянську підірвали житло колаборанта: окупанти приховують наслідки та шукають виконавців

Наслідками нещадавнього вибуху в мікрорайоні Колонія, який чув Бердянськ, стало знищення житла одного з місцевих колаборантів. Про це повідомляє телеграм-канал «Бердянськ сьогодні».

Як розповідає «Бердянськ Сьогодні», зрадник Гиренко Сергій до переходу на бік ворога працював у Бердянському виконкомі на посаді звичайного спеціаліста відділу інформаційно- комунікаційних ресурсів. Після окупації міста — один з перших перейшов працювати на окупанта, розділяючи проросійські погляди. Активно агітував інших співробітників виконкому йти працювати на окупантів. Погрожував та здавав своїх.

Саме за його доносами відбувались арешти працівників мерії із подальшим схилянням до роботи в окупаційній адміністрації. Крім того, він «іменем росіі» та нової влади змушував приватні підприємства міста співпрацювати з окупантами.

До початку війни батьки зрадника працювали в 16 школівчителями, а після окупації із задоволенням продовжили роботу на боці загарбника. Відділ освіти призупинив трудові відносини з ними ще в літку.

Така діяльність колишньої посадової особи не залишилась поза увагою українських спецслужб, та ще навесні 2022 року відносно нього було порушено справу за ч 5 ст 111-1 ККУ — державна зрада.

Окупанти не хочуть оприлюднювати цю інформацію, так як за їх версію партизанського руху у місті більше немає. До того ж їм і так зараз дуже важко стримувати панічні настрої серед колобарантів.

Фото ілюстративне.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/u-berdiansku-pidirvaly-zhytlo-kolaboranta-okupanty-prykhovuiut-naslidky-ta-shukaiut-vykonavtsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top