У Бердянську потрібно замінити понад 1 км ділянки трубопроводу аварійного колектора. Скільки це буде коштувати?


На ремонт аварійного колектора в Бердянську потрібно понад 30 мільйонів гривень. Заміни потребує 1 кілометр трубопроводу. Про це журналістам УНН повідомила керівник прес-служби міської ради Бердянська Ірина Єгорова.

“Для ремонту аварійного колектора потрібно понад 30 мільйонів гривень. Наразі готується пакет документів до центральних органів виконавчої влади щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету в обсязі 37,8 млн грн”, – повідомила Єгорова.

За її словами, на ліквідацію аварії на цьому колекторі з обласного бюджету Запорізької області вже виділили 1 млн грн. та 1,8 млн з міського бюджету Бердянська. Водночас експерти, провівши технічне обстеження, зазначили, що ремонтувати потрібно не 158 метрів пошкодженого колектора, а ділянку довжиною більше 1 кілометр.

“Вчора спеціалісти, за допомогою спеціального обладнання – дрону, обстежили всю довжину існуючого колектора. У висновку: корозія по всьому периметру, а від так потрібно замінювати понад 1 кілометр ділянки колектора”, – зазначила вона.

Ірина Єгорова додала, що головне завдання відремонтувати цей колектор до початку курортного сезону. Загалом у період з 27.01.2019 по 4.02.2019 відбулося обрушення колектора на дев’яти ділянках. Наразі для запобігання виникненню екологічної катастрофи і недопущення розливу стоків територією міста та акваторією Азовського моря, створена тимчасова схема перекачки міських стоків, яку змонтували минулого тижня.

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що будівельні роботи на відрізку в 1116 погонних метрів мають коштувати місту 40 мільйонів 637 тисяч гривень. Заступник міського голови Бердянська Григорій Горячев зазначив, що з цих грошей нова труба колектора буде коштувати 32 мільйони. В решту суми входить будівництво першої і другої черги тимчасового колектора за 2,27 млн (від «АЗМОЛ» до Святомиколаївського храму) і 1,285 млн відповідно (від храму до камери гасіння майже в кінці Мелітопольського шосе). Туди ж входить будівництво тимчасової перекачивающей станції за 5 мільйонів.

Читайте також: Бердянск посетила делегация из Франции (фото, видео)

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-u-berdjansku-potribno-zaminiti-ponad-1-km-diljanki-truboprovodu-avarijnogo-kolektora-skilki-ce-bude-koshtuvati-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top