У Бердянську сім сімей переселенців отримали квартири

Всі родини, які отримали ключі від нового помешкання, постраждали від агресії російських найманців на сході країни та були вимушені покинути окуповані території. Ці квартири з’явилися у Бердянську завдяки проекту ООН. Та співфінансуванню — місцевого бюджету та Європейського інвестиційного банку.

Квартири для медичних працівників – переселенців, це лише частина соціальних проектів. За допомогою Європейського союзу під патронатом ООН подібні проекти реалізовуватимуть і в майбутньому на території країни.

“В межах першої стадії проекту допомоги ЄС для сходу України співпраця дуже успішна. Впроваджується 246 проектів загальною вартістю 200 мільйонів євро. 62 проекти вже впроваджено, або найближчим часом будуть закінчені. Ми вирішили продовжувати цей проект. Буде друга стадія на суму 340 мільйонів євро”, – зазначив старший секторальний експерт Європейського інвестиційного банку Рой Дрейкотт.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-berdjansku-sim-simej-pereselenciv-otrimali-zhitlo/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-berdjansku-sim-simej-pereselenciv-otrimali-zhitlo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top