У Бердянську триває рашистський терор

Триває терор російських військ та спецслужб проти мирних мешканців тимчасово окупованої частини Запорізького краю: фізичний, моральний, економічний, політичний.

Так, у Бердянську окупанти не припиняють влаштовувати перевірки людей на вулицях. Це примушує людей постійно нервувати і боятися, незважаючи на те, що більшість навчилися «чистити» телефони.

«Поки ти йдеш, все одно в якомусь чаті накидають політичних картинок, питань, інформації. У цей час тебе можуть перехопити за кожним поворотом, взяти твій телефон і перевірити, а у тебе там купа всього… От йдеш і трясешся. Залишити телефон ти не можеш, тому що маєш бути на зв’язку з рідними, а в телефоні вони знайдуть що завгодно. Вони ж злі, їх все дратує. Одразу на підвал забирають, ти просто не повернешся додому», – поділилась страхами жителька окупованого міста.

Ситуація у Бердянську дуже важка — в декілька разів подорожчали продукти, засоби гігієни та ліки. Захмарні ціни на життя, коли доводиться обирати між придбанням м’яса або сплатою за «зв’язок зі світом» — інтернет, який не є стабільним.

Як раніше писав «Форпост», після вбивства подружжя бердянських колаборантів, рашисти влаштували справжній терор. Окупанти почали проводити обшуки в житлових будинках. Та вирішили не зупинятися на досягнутому. Рашист — не рашист, якщо щось не вкраде.

Нагадаємо, 16 вересня подружжя колаборантів з Бердянська Олег і Людмила Бойки було вбито, скоріш за все, партизанами.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-berdiansku-tryvaie-rashystskyy-teror.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top