У Бердянську «Запоріжгаз» намагався відключити від газопостачання кілька багатоквартирних будинків

У Бердянську кілька днів тому працівники «Запоріжгазу» намагалися відключити від газопостачання будинок ОСББ. Мешканці їм завадили це зробити. Щоправда, не обійшлось без втручання поліції.

З першого травня набув чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Представники газопостачальної компанії попередили керівників ОСББ Бердянська про те, що вони мають укласти договір на обслуговування газових мереж. Але, щоб його підписали, об’єднання співвласників має взяти на баланс труби, які проходять у будинку.

Якщо товариство співвласників візьме на баланс труби і запірну арматуру в такому стані, то за їх ремонт доведеться платити з бюджету ОСББ.

Жителів багатоповерхівок вважають, що труби, які проходять у будинку і до нього, повинен обслуговувати постачальник газу.

Вчора в міськраді Бердянська відбулася зустріч двох сторін конфлікту. На жаль, керівники ОСББ та представники «Запоріжгазу» так і не знайшли спільної мови у вирішенні проблеми.

ОСББ Бердянська пропонують не поспішати з відключенням. Ті протиріччя, які є в новому Законі, будуть врегульовані. Пакет документів вже знаходиться у Верховній Раді.

Втім як довго законотворці будуть вирішувати питання відключення від газопостачання житлових будинків поки невідомо.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-berdyansku-zaporizhgaz-namagavsya-vidklyuchiti-vid-gazopostachannya-kilka-bagatokvartirnih-budinkiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top