У ботанічному саду цвітуть квіти, колір яких залежить від ґрунту

У ботанічному саду квітнуть різнокольорові гортензії

Запорізький міський дитячий ботанічний сад все ще закритий для відвідувачів з міркувань безпеки. Але намагається компенсувати це гарними світлинами квітучих рослин на своїй сторінці у «Фейсбуку». Сьогодні показали гортензії.

Гортензія (Hydrangea arborescens) — дуже декоративна рослина, яку заслужено люблять садівники. Її суцвіття чудово прикрашають клумби або садові доріжки, дивовижно виглядають на будь-якій присадибній ділянці.

Гортензії

Крупноквіткова гортензія може мати різноманітне забарвлення квіток. При цьому воно залежить не тільки від сорту, але і pH-ґрунту. В кислому квітки гортензії мають синій або голубий колір. У нейтральному — білого або кремовий, а у лужному ґрунті — бузковий або рожевий. Про це розповіли у ботанічному саду.

Нагадаємо, що у ботсаду, як писала «Індустріалка», під час війни працює невеликий тимчасовий хостел для домашніх тварин. Там можуть залишити своїх улюбленців не тільки запоріжці, а й жителі інших територій, які покинули рідні домівки через війну. Деякі з тваринок шукають нових люблячих хазяїв. Як, наприклад, молода киця Красава, що залишилась без хазяйки, у якої не витримало серце.

Гортензії та котики

Телефони ботанічного саду:

061 270 87 66
061 270 87 67
061 270 87 97.

«Індустріалка» писала, що у ботанічному саду розпочався сезон цвітіння гібіскусів.

Читайте також: У Запоріжжі відкрили виставку художника, який створив обкладинки майже для всіх альбомів відомого співака.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Фото за сторінки Запорізького міського дитячого ботанічного саду у «Фейсбук»

Гортензії
Гортензії
Гортензії
Гортензії

Сообщение У ботанічному саду цвітуть квіти, колір яких залежить від ґрунту появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-botanichnomu-sadu-tsvitut-kviti-kolir-yakih-zalezhit-vid-gruntu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top