У боях під Бахмутом загинув Герой України «Да Вінчі»

Усе своє свідоме життя Дмитро Коцюбайло присвятив боротьбі. Він пішов на фронт, коли йому заледве виповнилося 18 років. Про його бойовий шлях промовисто говорить факт, що Да Вінчі став першим добровольцем і наймолодшим командиром, котрий прижиттєво отримав звання «Героя України». За Україну в 27 років він віддав своє життя.

Легендарний доброволець Да Вінчі отримав звання Героя України (фото) - Главком

«Під час виконання бойового завдання під Бахмутом загинув командир «Вовків Да Вінчі». Загинув зі зброєю в руках, загинув, першим ідучи в бій. Жив і загинув як Герой. Наш підрозділ зветься «Вовки Да Вінчі» саме тому, що ми завжди йшли за ним у бій. Він був для нас найкращим командиром, побратимом, лідером і взірцевим націоналістом», — повідомили сумну звістку воїни підрозділу.

Причиною загибелі «Да Вінчі» стало осколкове поранення в шию, яке боєць отримав у ході бойових дій під Бахмутом у Донецькій області. Медики виявилися безсилими.

«Сьогодні наша бойова родина зазнала непоправної втрати. Сьогодні вся Україна втратила легендарного командира. Віднині його боротьбу мусимо продовжувати всі ми. В ім’я наших полеглих героїв — ми виграємо цю війну, випаливши російських окупантів з нашої землі» — пообіцяли воїни.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-boiakh-pid-bakhmutom-zahynuv-heroy-ukrainy-da-vinchi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top