У бою біля селища Запорізької області знайшов свою смерть доброволець із рф

У бою біля селища Тернувате загинув Дім Шаріпов з Башкортостану

Про загибель ефрейтора, який прибув в Україну у складі добровольчого загону в травні 2022 року, повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.

Шарипов

44-річний Шаріпов в 1999-2008 роках працював у відділі мвс росії по Мелеузівському району водієм патрульно-постової служби.

Після звільнення працював у різних організаціях.

Цікаво, що в Україну колишній правоохоронець відправився через два місяці після судового засідання. Перед судом він представ як злісний хуліган.

Шарипов

Як свідчать матеріали справи, Шаріпов, перебуваючи у стані алкогольного сп”яніння, на сходовому майданчику поводив себе буйно та агресивно, висловлювався нецензурно, тим самим порушуючи громадський порядок.

У суді свою вину у скоєнні адміністративного правопорушення признав.

9 березня Мелеузівський районний суд прийняв рішення про застосування до правопорушника покарання у вигляді адміністративного арешту на 1 добу.

Хулігану не сиділося вдома. В травні єфрейтор Шаріпов відправився до України виконувати бойові завдання під час СВО. Щоб знайти тут свою смерть 30 червня в бою біля біля селища Тернувате на Запоріжжі.

За традицію на росії вбивцю українців ховали як героя. Але наші побажання йому та таким як він одні — земля скловатою та бетоном.

Джерело:  сторінка Анатолія Штефана у соцмережі

Читайте також: У Запорізькій області росіяни масово викрадають людей та вимагають за них викуп

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У бою біля селища Запорізької області знайшов свою смерть доброволець із рф появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-boyu-bilya-selishha-zaporizkoyi-oblasti-znayshov-svoyu-smert-dobrovolets-iz-rf

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top