У бою з росіянами загинув Герой з Бердянську. Фото

Ворожа атака обірвала життя 42-річного жителя Бердянська Павла Бригинця із позивним «Дикий». Павло виріс у м. Острі Чернігівської області, але останні 9 років свого життя віддано служив нашій громаді.

Поєднуючи службу із захисту Батьківщини з навчанням, закінчив економіко-правничий коледж та пізніше економічний факультет Бердянського університету. Здобув фах економіста та спеціаліста з комп’ютерних наук. Проте з 2000 року все своє життя присвятив військовій службі. Спочатку віддано боронив кордони нашої країни в лавах Державної прикордонної служби. Із початком АТО та ООС перевівся до окремої бригади морської піхоти, був у гарячих точках, виконував бойові завдання.

На час повномасштабного вторгнення росії на територію України проходив службу у лавах військово-морських сил. Проте його патріотична свідомість кликала його до бою. Тому Павло знову перевівся до окремої бригади морської піхоти, де непохитно стояв перед обличчям ворога, захищаючи Батьківщину, наставляючи та передаючи бойовий досвід своїм підлеглим і побратимам.

Героїчне серце воїна перестало битися 21 червня під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку, — повідомили на ресурсах БМВА.

 

 

 

 

 

 

.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Share this post

нет
scroll to top