У центрі Запоріжжя відкриють безкоштовний дитячий садок (ФОТО)

У Запоріжжі планують відкрити безкоштовний дитячий садок. Відомо, що він розташовуватиметься в центрі Запоріжжя.

Журналісти Акцента дізналися перші деталі соціального проєкту.

Що це за безкоштовний садок у Запоріжжі?

Ця ініціатива, організована благодійним фондом “Союз милосердя”, спрямована на допомогу дітям віком від 2 до 4 років, які залишилися без опіки батьків або знаходяться в складних життєвих обставинах.

Проєкт надасть малечі безпечне місце для ігор та навчання, щоб діти могли розвиватися в нормальних умовах і мати можливість належного догляду. Крім того, організація зазначає, що такий простір дозволить батькам чи опікунам мати вільний час для вирішення своїх справ або працевлаштування.

Наразі БФ активно збирає кошти на створення та облаштування дитячого садка. Зокрема, потрібно придбати теплі підлоги, лінолеум, дитячі стільці та столи, іграшки для дітей, а також забезпечити необхідні ремонтні роботи. Загальна сума потреб становить 37 тисяч гривень.

Окрім цього, організація підкреслює важливість підтримки в наданні розвиваючих іграшок та навчальних матеріалів для дітей. Вони нагадують, що кожен внесок має значення і закликають громадськість долучатися до цієї благородної справи, щоб разом подарувати дітям краще майбутнє.

Перші фото з приміщення, де буде облаштовано садок Засновниця організації «Союз милосердия» Руслана Ткачук відповіла на кілька важливих питань Хто зможе відвідувати безкоштовний садок?

Це дітки від 2 до 4 років, які залишилися без опіки батьків або знаходяться в складних життєвих обставинах. Також зможуть відвідувати садочок діти ВПО.

 2. Чи передбачено в ньому харчування?

Харчування в садку буде організовано, але не з першого місяця роботи закладу. В подальшому планується ввести повноцінне харчування для дітей.

 3. Які спеціалісти працюватимуть?

У садочку працюватиме соціальний працівник, няня.

 4. Які потреби зараз існують для відкриття садочка?

Деякі речі ми вже маємо. Але, для того, щоб запустити проєкт, необхідно закупити:

Тепла підлога 10 000 грнЛінолеум 10 000 гонДитячий стіл та стільці 6 000 грнГорка дитяча 3 600 грнМʼякі кубики 3 400 грнМʼякі подушки для полу 4 000 грн

Загалом — 37 000 грн. Долучитися до збору можна 5375411211606202 Богуш Р.Н.

Також є потреба у іграшках для дітей.

 5. Яккі рієнтовні дати відкриття і від чого це залежить?

Відкриття закладу заплановано на березень, однак конкретна дата буде залежати від темпів ремонтних робіт.

 6. Яку мету ви бачите з відкриттям садочка?

Головною метою проекту є допомога матерям та опікунам звільнити час для себе, що важливо для їхнього саморозвитку та можливості займатися працевлаштуванням. Для дітей цей соціальний простір надасть важливу можливість для соціалізації, що є критично важливим для їхнього розвитку.

7. Де буде знаходитися садок?

Його відкриють за адресою — вулиця Профспілок 5.

Раніше ми писали про діяльність цієї благодійної організації — Малі кроки, великі зміни: як працює благодійний фонд “Союз милосердя” в Запоріжжі.

Фото — тематичне. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-tsentri-zaporizhzhya-vidkriyut-bezkoshtovnij-dityachij-sadok-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top