У ЦНАП запоріжцям доступна нова послуга

У Запоріжжі у всіх семи філіях Центрів надання адміністративних послуг відтепер можна отримати всі види послуг електронного сервісу для батьків «єМалятко». У тому числі можна оформити новонародженому всі необхідні документи у пологовому будинку.

Як повідомили у прес-службі мерії, за 2021 рік кількість послуг зросла зі 155 до 183, цей показник планують збільшити до 224 послуг. Так, наприклад, фахівці ЦНАП зможуть надавати весь спектр адмінпослуг із соціального та пенсійного забезпечення.

Одна з найпопулярніших послуг – електронний сервіс «єМалятко», завдяки якому можна оформити всі необхідні документи за одне звернення до адміністратора. За рік цією послугою скористалися 2000 батьків. Таким чином фахівці ЦНАП надали понад 10 тисяч підпослуг у рамках цієї електронної системи.

З грудня 2021 року до системи «єМалятко» додали ще кілька опцій, і тепер батьки можуть за одне відвідування отримати всі 10 видів послуг. Серед найновіших — безготівкова компенсація «Пакунок малюка», грошова допомога при народженні дитини. Також за допомогою «єМалятко» батьки можуть одразу оформити свідоцтво про народження, ІПН, місце реєстрації дитини тощо.

Читайте також: У Запоріжжі молодим матусям пропонують навчання для працевлаштування

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/u-tsnap-zaporizhtsiam-dostupna-nova-posluha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top