У Дії доступні 4 нові послуги для сімей з дітьми

Для сімей з дітьми доступні 4 нові соціальні послуги на порталі Дія. Скористатися ними можуть як внутрішньо переміщені особи, так і громадяни з тимчасово окупованих територій за наявності інтернету.

Про це повідомляє Акцент.

Раніше для отримання цих допомог необхідно було звертатися до органів соціального захисту населення та подавати документи особисто. Тепер це можна робити дистанційно на порталі Дія, оскільки інформація автоматично підтягується із реєстру. Термін призначення допомог відбувається впродовж 10 днів з моменту звернення.

Так, отримати послугу батькам, які усиновили дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування можна за посиланням https://diia.gov.ua/services/dopomoga-pri-usinovlenni-ditiniДопомога на дітей, хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність здійснюється за посиланням https://diia.gov.ua/services/dopomoga-lyudini-yaka-doglyadaye-za-hvoroyu-ditinoyuДопомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, яка призначається на весь час інвалідності оформлюється тут Оформити заявку на допомогу на дитину одинокій матері або батьку можна по посиланням.

Автоматизація процесів значно спрощує процедуру отримання допомог та унеможливлює помилки у заявах, що раніше було причиною повторних візитів до державних органів для подачі нових заяв. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Дії почали тестували нову послугу для водіїв Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-diyi-dostupni-4-novi-poslugi-dlya-simej-z-ditmi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top