У Дії хочуть запровадити кешбек від держави: що відомо

Зеленський анонсував запуск програми кешбеку через Дію ще наприкінці лютого. Наразі чітких деталей немає, але відомо про умови й механізм повернення коштів для українців.

Про це пише Економічна правда.

Так, ідея полягає в тому, що держава стимулюватиме споживання української продукції, виплачуючи її покупцям кешбек. Ці кошти повинні нараховуватися на спеціальну картку, якою можна буде розрахуватися лише за вітчизняні товари.

У програмі братимуть участь п’ять сторін: продавець, виробник, банк, державна платформа на основі «Дії» та покупець. Кожному з них, крім держави, треба буде зареєструватися.

Аби отримувати кешбек від держави, людина має «прикріпити» в «Дії» одну із своїх банківських карток та надати державі дозвіл на те, аби вона бачила всі транзакції з неї. Це необхідна умова, адже без цього кроку сервіс не зможе верифікувати покупця товару та продукцію, яку він придбав. Учаснику програми також відкриють спеціальний рахунок у банку, на який зараховуватиметься кешбек.

У такий спосіб держава отримає доступ до всіх транзакцій громадянина.

Наразі, варто зауважити, що запуск цієї програми потребує величезних витрат, тому про швидкий запус у найближчий час не йдеться. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Подписывайтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-diyi-hochut-zaprovaditi-keshbek-vid-derzhavi-shho-vidomo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top