У «Дії» відновили дві послуги для водіїв: деталі

Сьогодні, 28 травня, після тимчасової відсутності з 24 по 27 травня у застосунку «Дія» відновляється перереєстрація автомобіля та обмін водійського посвідчення. Про це повідомили на сайті Головного сервісного центру МВС.

Надання послуг сервісних центрів МВС у застосунку Дія були тимчасово призупинені у зв’язку зміною реквізитів для оплати рахунків.

Як нагадують в центрі, перереєструвати транспортний засіб можуть лише фізичні особи, якщо у них перший продаж у році. Наявні номерні знаки можна залишити або ж отримати нові — спеціальної серії DI. Документи доставляються Укрпоштою на обране вами відділення.

Також можна замовити лише електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (без бланка) та користуватися авто, коли документ відобразиться у Дії.

При обміні посвідчення водія в Дії замовник обирає шлях отримання документа: у будь-якому зручному сервісному центрі МВС, у відділенні Укрпошти або кур’єром на адресу. Також можна замовити лише електронне посвідчення водія (е-посвідчення).

Е-посвідчення водія та е-свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу дійсні лише на території України. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-diyi-vidnovili-dvi-poslugi-dlya-vodiyiv-detali/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top