У Дніпровському районі Запоріжжя «латали» системи водопостачання

Фото прес-служби КП «Водоканал»

Під час перевірки систем водопостачання в КП «Водоканал» прийняли рішення про реконструкцію комунікації на території Дніпровської ГЕС.

Негайного капремонту потребувала ділянка водоводу діаметром 500 мм довжиною близько 700 погонних метрів, який розташований на території Дніпровської гідроелектростанції у Дніпровському районі.

В ході реалізації заходу було замінено 703 погонних метри водоводу діаметром 315 мм, збудовано 1 залізобетонну камеру та 5 залізобетонних колодязів, встановлено 6 засувок. На сьогодні роботи завершені. Реконструкція водоводу забезпечила безаварійне його функціонування та вільний доступ до мережі у разі потреби.

Нагадаємо, після масштабної аварії (27 січня) на водопроводі у Бердянську, яку до сьогодні не можуть ліквідувати, місцевою владою було прийнято рішення про перевірку комунікацій у Запоріжжі. Це зроблено для того, щоб запобігти подібної ситуації.

ПОДЕЛИТЬСЯ Источник: https://forpost.media/novosti/u-dniprovskomu-rajoni-zaporizhzhja-latali-sistemi-vodopostachannja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top