У Донецькій області в бою за Україну загинув уродженець Запоріжжя

7 червня року в районі населеного пункту Велика Новосілка під час штурмових дій з боку противника загинув Олександр Тонконог. Він залишався вірним військовій присязі до останнього подиху.

Про це повідомляє у Телеграмі Вільнянська міська рада.

Олександр Тонконого народився у м. Запоріжжі 25 травня 1984 року. Закінчивши школу пішов навчатися до Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту за спеціальністю помічник машиніста. З 2005 до 2017 року здобув нову професію — токаря. З 2018-2022 роки працював на АТ “Запорізький завод феросплавів” помічником машиніста. Обрану професію дуже любив.

1 грудня 2022 року його мобілізували до військової частини А4548 командиром мінометного відділення роти морської піхоти батальйону морської піхоти.

“Олександр Тонконог був хоробрим солдатом і достойним сином своєї країни. Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі Олександр боровся за свободу та незалежність України. Разом з побратимами, він був там, де найважче та найнебезпечніше — Волноваський район, Донецька область”.

Молодшого сержанта Олександра не стало 7 червня 2023 року в районі населеного пункту Велика Новосілка під час штурмових дій з боку противника.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким!

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-donetskiy-oblasti-v-boiu-za-ukrainu-zahynuv-urodzhenets-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top