У двох майстернях Запорізького вищого професійного училища встановили сучасні гаджети

У двох майстернях Запорізького вищого професійного училища встановили сучасні гаджети

Заклад переміг у конкурсі соціальних ініціатив “Ми — це місто” та отримав грант у розмірі майже 45 тисяч гривень. Серед студентів училища є діти з інвалідністю, тож нове обладнання допоможе їм у навчальному процесі.

Появою нової техніки тішаться усі. У закладі навчається 436 осіб, з них вісімнадцятеро з особливими потребами. Тож викладацький склад розробив проект “Інклюзія в професійній освіті” та подав його на конкурс соціальних ініціатив “Ми — це місто”, який проводить комбінат “Запоріжсталь”. Врешті — здобули перемогу та отримали грант у розмірі майже 45 тисяч гривень. На ці кошти і придбали обладнання. Нове обладнання встановили і у майстерні художнього напрямку. Сьогодні для живописців тут дають майстер-клас з техніки “холодного батіку”. На рівних з усіма завдання виконують діти з інвалідністю.

Придбані документ-камери повністю записують майстер-класи, аби потім їх могли побачити відсутні учні. Педагоги викладають відео у Ютуб та надсилають студентам на електронну пошту. Такому нововведенню радіє викладачка Анжела Прокоф’єва, адже на особистому досвіді відчувала труднощі, що виникали до появи обладнання. До майстерень училища завітав директор палацу культури “Металургів”, де неодноразово влаштовували різноманітні виставки. Каже, фінансова підтримки навчальних закладів – завжди важлива і потрібна.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-dvoh-majsternyah-zaporizkogo-vishhogo-profesijnogo-uchilishha-vstanovili-suchasni-gadzheti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top