У двох зонах відпочинку для запоріжців оновили старі лавочки та урни

У Вознесенівському районі знову оновили старі лавочки та урни
У Запоріжжі на площі імені Поляка знову оновили старі лавочки та урни. Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив голова Вознесенівської районної адміністрації Віталій Лисенко. У двох зонах відпочинку запоріжців оновили старі лавочки та урни

-Хочу поділитися з вами черговою приємною новиною.  Подія і не супер значуща, проте такі дрібниці точно позитивно впливають на настрій та загальний психічний стан. Нам вдалось привести до задовільного стану та причепурити іще дві невеличкі зони відпочинку по обидва боки площі імені Поляка. Тепер і тут стало затишно та охайно! Життя продовжується. Віримо у перемогу!, — написав Віталій Лисенко.

У двох зонах відпочинку запоріжців оновили старі лавочки та урни

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що у цьому році комунальники планували замінити урни та лави на площі Поляка, які вже стоять там понад 20 років, але війна внесла свої корективи. Їх заміну відклали, але натомість відремонтують та пофарбують, щоб вони ще послугували.

У двох зонах відпочинку запоріжців оновили старі лавочки та урни

Днями комунальники вже  оновили старі лави та урни біля департаменту інфраструктури і благоустрою та Вознесенівського відділу ДРАЦСу на площі імені Поляка.

У двох зонах відпочинку запоріжців оновили старі лавочки та урни

Читайте також: І під час воєнного стану запоріжці продовжують робити ремонти

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У двох зонах відпочинку для запоріжців оновили старі лавочки та урни появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-dvoh-zonah-vidpochinku-dlya-zaporizhtsiv-onovili-stari-lavochki-ta-urni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top