У ДЮСШ “Металург” підбили підсумки 2018-го спортивного року

Найкращі гравці отримали відзнаки. А найголовнішим подарунком для вихованців школи стали нові комплекти форми та сертифікат від комбінату “Запоріжсталь” на 3,7 млн грн. Кошти підуть на реконструкцію футбольного майданчика.

Нині у спортивній школі “Металург” займаються більше тисячі дітей. Вони успішно представляють Запоріжжя на всеукраїнських і міжнародних турнірах. 2018-й для юних футболістів став результативним — вихованці ДЮСШ здобули одразу кілька нагород. Серед кращих — і восьмирічний Іван, який став автором найвидовищного голу цього сезону. Надихнувшись досягненнями, цього року у школі чекають іще більше позитивних результатів, каже директор ДЮСШ “Металург”.

До речі, тепер тут готові до тренувань та проведення матчів будь-якого рівня і за будь-яких погодних умов. Новенькі комплекти форми отримали усі гравці та тренерський склад ДЮСШ. Окрім цього, нещодавно у школі з’явились нові модульні душові та роздягальні. Комбінат “Запоріжсталь” постійно допомагає вихованцям ДЮСШ Металург. Фінансується участь футболістів у змаганнях, придбаний необхідне обладнання та інвентар. З 2016 року підприємство виділило юним спортсменам близько 20 млн грн. Більше — восьми мільйонів — тільки минулого року.

Робота над покращенням умов для футболістів ДЮСШ “Металург” продовжується щодня, — каже заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Таким чином у місті створюють умови для розвитку футболу та залучення якомога більшої кількості дітей до здорового способу життя.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-dyussh-metalurg-pidbili-pidsumki-2018-go-sportivnogo-roku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top